יתקיים בזום ביום שני
11.11.2024, י' בחשוון תשפ"ה
בשעות 14:30 – 15:30
![](https://rashut.mofet.macam.ac.il/wp-content/uploads/2023/09/shutterstock_478472935-1.webp)
מכון מופ”ת מזמין חוקרים וחוקרות בראשית דרכם אשר מרצים במוסדות האקדמיים להכשרת עובדי הוראה, והם בעלי תואר שלישי שניתן במהלך חמש השנים שקדמו להגשת הבקשה, להגיש מועמדות להשתתפות בתוכנית הפוסט-דוקטורט במחקר בחינוך. התוכנית מלווה את החוקרים במשך שנתיים. מחקר הפוסט-דוקטורט יתבצע במכון מופ”ת, בהנחיית פרופסורים לחינוך מן המכללות האקדמיות לחינוך ומבתי הספר לחינוך של האוניברסיטאות בישראל. מטרת התוכנית היא לסייע למרצים שרכשו ידע בסיסי במחקר, להמשיך ולקדם את כישורי המחקר שלהם ולפנות זמן למחקר יישומי בתחומים שיתרמו להכשרת המורים ולמערכת החינוך.